PROGRAM AKTYWNA EMERYTURA

Twój pracownik kończy swoje życie zawodowe i przechodzi na emeryturę?
Zastanawiasz się jak mu podziękować za lata pracy?
Chcesz aby nadal był aktywny i cieszył się wypracowanym wolnym czasem?

 

Jeśli tak, skorzystaj z nowego programu ,,Aktywna Emerytura‘’ przygotowanego przez Kompleks Aktywności Seniorskiej w Gorzowie Wlkp. Program ten ma na celu zachęcenie nowych emerytów do aktywnego spędzania czasu, integracji z równolatkami a także dobrej zabawy i zadbania o siebie. Odsetek samotności w starości niestety jest coraz większy. Osoby starsze pozbawione kontaktu z nowym środowiskiem często dopada osamotnienie. Częstym przypadkiem jest sytuacja, w której po zakończeniu życia zawodowego, w którym dana osoba spełniała się i miała kontakt z innymi, na emeryturze ma trudności z adaptacją do nowej sytuacji życiowej. Trudno jest jej znaleźć sobie odpowiednie zajęcie lub poznać osoby w tym samym wieku i nawiązywać nowe znajomości.

Naszym celem jest aktywizacja seniorów, zapewnienie im ciekawego i miłego towarzystwa oraz integracja ich w atmosferze akceptacji i zrozumienia. W tym celu wychodzimy z inicjatywą do firm i zakładów pracy aby włączyły się w akcje aktywizującą osoby przechodzące na emeryturę do zostania aktywnymi seniorami. Nasza oferta to

Roczny Karnet AKTYWNA EMERYTURA
na usługi Kompleksu Aktywności Seniorskiej

Karnet ten jest idealnym prezentem dla odchodzącego na emeryturę pracownika. Taka forma prezentu od firmy na zakończenie pracy zawodowej to nie tylko miły gest ale okazanie szacunku i troski o seniora. Dzięki temu dana osoba po odejściu ze środowiska zawodowego od razu przechodzi  do nowego, w którym może spędzać czas z nowymi ludźmi, uczestniczyć w ciekawych zajęciach i dobrze się bawić na emeryturze. Roczny karnet w wysokości 300 złoty umożliwia nowemu emerytowi uczestnictwo we wszystkich usługach oferowanych przez KAS w tym:

  1. Uczestnictwo w zajęciach organizowanych w siedzibie Klubu Seniora ,,Dolinki”
    (m.in. wykłady i warsztaty psychologiczne, zajęcia integracyjne, ruchowe, taneczne oraz gry tj. szachy, warcaby, brydż, gry planszowe).
  2. Wstęp do kawiarni ,,Seniorita”- pierwszej w Gorzowie kawiarni do wyłącznego użytku seniorów, która jest częścią KAS
  3. Wstęp na seniorskie, piątkowe potańcówki
  4. Uczestnictwo w innych grupowych zajęciach w tym wolontariacie seniorskim oraz grupach wsparcia
  5. Uczestnictwo w organizowanych imprez okolicznościowych
  6. Uczestnictwo w wycieczkach

KAS składa się teraz z 3 obiektów (Klubu seniora ,,Dolinki” przy ulicy Pomorskiej o powierzchni 100 m2,  kawiarni ,,Seniorita” przy ulicy Traugutta o powierzchni 120m2 oraz biura na ulicy Traugutta  o powierzchni 80 m2). KAS w najbliższych latach panuje również wybudowanie siłowni ,,SENIOR SPORT”, która będzie prowadziła usługi wyłącznie dla osób starszych.

Dzięki abonamentowi w KAS senior staje się częścią nowego, aktywnego środowiska równolatków dzięki czemu może się nadal rozwijać i miło spędzać czas na emeryturze. Jeżeli chciałbyś sprawić swojemu pracownikowi odchodzącemu na emeryturę idealny prezent w postaci całorocznego karnetu na usługi Kompleksu Aktywności Seniorskiej prosimy o kontakt pod numerem telefonu 666 882 111. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej KAS www.kas.org.pl oraz stronie facebookowej KAS.

Niedługo uruchomimy nową stronę internetową :-)
Zapraszamy do śledzenia nowości!
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup