Nasza kadra

Jarosław Marciniak- Prezes Fundacji, Od 31 lat animator , od 22 lat działalność społeczna związana z Gorzowem. Laureat ogólnopolskiego Konkursu im. Heleny Radlińskiej na animatorów społecznych w 2011 roku. Założyciel i prezes wielu organizacji pozarządowych w tym m. in. Federacji Lubuskich Organizacji Pozarządowych, Fundacji „Gorzów dla Seniorów”. Pomysłodawca i koordynator wielu akcji społecznych skierowanych bezpośrednio do mieszkańców miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Głęboko zaangażowany w działania ukierunkowane na wsparcie i rozwój infrastruktury seniorskiej w naszym mieście.

 

Agata Kliskowska- prowadząca zajęcia taneczne w naszym Kompleksie Aktywności Seniorskiej.  W trakcie zajęć każdy członek naszego klubu może poddać sie gorącym latynoskim rytmom lub zapomnieć sie w spokojnych tanecznych układach. Na co dzień instruktorka w Szkole Tańca „Sorpressa” w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Dariusz Klisowski-  na co dzień nauczyciel Wychowania Fizycznego oraz instruktor tańca. W nas w Klubie odpowiedzialny za prowadzenie ćwiczeń ruchowych skoncentrowanych na pracy całego ciała w jednakowym spokojnym tempie. Celem tych zajęć jest zapewnienie Państwu zdrowego i zrównoważonego ruchu dopasowanego do Waszych możliwości fizycznych, poprzez wzmacnianie całego ciała oraz nauki prawidłowej postawy.

Judyta Żybura- Jeśli chcesz rozciągnąć ciało, uspokoić umysł, naładować się pozytywną energią , wyrzeźbić ciało, wysmuklić sylwetkę to idealnie trafiłeś. Zajęcia prowadzone przez naszą instruktorkę jogi ateńskiej w Kompleksie Aktywności Seniorskiej od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Kamil Żemojtel – nasz specjalista od prowadzenia jedynych i wyjątkowych zajęć z VR dla seniorów. Dzięki niemu uczestnicy warsztatów przenoszą sie w wirtualną rzeczywistość i nie ruszając się z naszego miasta odwiedzają różne zakamarki świata ( np. afrykańska Sawanne). Nie straszne tez mu jest prowadzenie zajęć z wykorzystaniem konsol do gier i Kinecta, które nasi seniorzy pokochali.

Aleksandra Marciniak-  nasza specjalistka psychologii prowadząca warsztaty i wykłady psychologiczne dla seniorów w Kompleksie Aktywności Seniorskiej. Chęć seniorów do zdobywania wiedzy psychologicznej i samorozwoju cały czas ją pozytywnie zaskakuje i motywuje do dalszej pracy. W trakcie każdych zajęć stara się w pozytywny sposób pokazywać psychologię w naszym życiu codziennym. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia jej fanpage na Facebooku „PsychoPositive”

Piotr Kordylewski- Piotruś, niczym doktor czuwa nad naszymi komputerami, tak by nasze dyski nie złapały żadnego wiruska. Poza tym dzięki prowadzonym przez niego zajęciom nasi Seniorzy wprowadzani są w świat obsługi komputerów.