NIE BĘDZIE GORZOWSKIEJ KARTY SENIORA!

Bardzo mocno zaangażowaliśmy się w utworzenie Gorzowskiej Karty Seniora. W marcu zeszłego roku, 20 wolontariuszy z ZSTiO w Gorzowie Wlkp. odwiedziło ponad 1000 gorzowskich firm i instytucji przekazując im informacje dot. włączenia się do programu Gorzowskiej Karty Seniora, z czego 30 firm wyraziło chęć przystąpienia.
Kolejnym naszym działaniem było zebranie podpisów pod projektem uchwały powołania Gorzowskiej Karty Seniora. Łącznie zebraliśmy ponad 3000 podpisów poparcia, w tym ponad 500 z peselami.
01.10.2015 r. złożyliśmy w Urzędzie Miasta obywatelski projekt uchwały wprowadzającej w naszym mieście Gorzowską Kartę Seniora. Projekt nie został poddany pod obrady Rady Miasta. Jak się okazało Władze miejskie mają w planie stworzenie Karty Gorzowianina, której realizacja jest zaplanowana na drugą połowę tego roku. W rozmowie z Wiceprezydentem Januszem Dreczką zadeklarowaliśmy, że włączymy się w realizację tego projektu.

Gorzowska Karta Seniora

Niedługo uruchomimy nową stronę internetową :-)
Zapraszamy do śledzenia nowości!
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup